Praca w social commerce to moja pasja.

Cześć mam na imię Grzegorz 

Moja historia biznesowa zaczyna się w 1997 roku. Jako młody chłopak poznałem firmę, która bardzo mocno wrosła w moje serce. Nikt nigdy wcześniej nie pokazywał mi modelu biznesowego opartym na konsumpcji własnej i rozmowami z ludźmi.

To było dla mnie jak odkrycie koła! Nie mogłem wyjść z podziwu, że tak porostu można. Pierwszy raz usłyszałem, że istnieje “dochód pasywny”, “mechanizm prosumenta”, “świadomy konsument” i to wszystko jest zawarte w produkcie, którego zawsze używałem. Dowiedziałem się, że na zwyczajnych czynnościach konsumenta można zarabiać pieniądze. To był dla mnie szok!. 

Social Commerce i jego “Mechanizm Prosumenta” Zaczarował moje życie. Wszedł do mojego serca na zawsze.

Co masz do stracenia kiedy proponują Ci zarabianie pieniędzy na tym co zawsze robiłeś, robisz i będziesz robił? Dlatego dziś moją życiową misją jest uświadamiać ludzi, którzy mają przed sobą ogromną szansę na zmianę życia na lepsze. Pomagam takim ludziom, którzy są otwarci i chcą pomagać innym ludziom tak jak ja, bo nie ma ludzi głupich, tylko nie wszyscy mają odpowiednią wiedzę bo w szkole pewnych rzeczy nawet nie uczą. Dlatego ja dzielę się moją wiedzą z ogromna pasją i radością. 🙂 Niech będzie jak najwięcej ludzi świadomych na świecie, wtedy świat będzie lepszy. 

Jeśli również i Ty jesteś zainteresowany by dowiedzieć się jak można zarabiać na wydawaniu pieniędzy napisz do mnie wypełniając  Formularz kontaktowy, który znajdziesz tu>>>.

Czy chcesz czy nie chcesz Ty to już robisz tylko Ci jeszcze za to nie płacą. Pozdrawiam i życzę wspaniałego życia pełnego obfitości, pasji, spełnienia, radości  i uśmiechu oraz oczywiście Miłości i Zdrowia. 🙂